Kalite ve estetiği, yaratıcılık ve şıklıkla birleştiren Michael Kors, her sezona uyum sağlayan prestijli saat modelleriyle stil sahibi kullanıcılara hitap eden en önemli markalardan biri.

Saat, zamanı gösteren bir araç olarak bilinse de, yaratıcılık ve estetiğin bütünleşmesi ile size bambaşka bir itibar kazandıracak aksesuara dönüşür. Bu tarzı ortaya koymayı başaran saat markaları arasında, kalitesinin yanı sıra fonksiyonel tasarımıyla birleştiren Michael Kors, birbirinden zengin koleksiyonları ile ön plana çıkıyor. Modaya ve trendlere yön veren ABD li ünlü marka Michael Kors, aynı zamanda farklı ülkelerin tasarım detaylarını da saat modelleriyle birleştiriyor.

Michael Kors, klasik saat modellerine yaptığı özenli dokunuşlarıyla, modern ve çarpıcı tasarımlara imza atarken, aynı zamanda da saatlere moda esintileri sayesinde ruh katıyor. Her zevke hitap edecek birbirinden şık kadın, erkek ve uniseks modelleriyle zamanın ötesinde tasarımlar sunan Michael Kors marka saatler, her sezonda o sezonun dili ile konuşuyor.

Michael Kors yaratıcılığın farklı saat formlarında hayat bulduğu modelleriyle, tekstil ürünlerinde sunduğu lüks ve şık tasarım detayını saat alanında da karşımıza çıkartıyor. Her sezonun kendisine has teması ile fark yaratan ve heyecan veren Kors, ışıltılı saatleriyle, özel ve değerli hissetmek isteyen herkese, uyumlu ve göz alıcı bir şıklık vaat ediyor. Erkek modellerinde spor şıklığı ilke edinen Michael Kors, özellikle silikon kayışlı saatleri ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Modellerinde en ince detaya kadar titizlik, özen ve usta bir işçilik ile tasarım yapan Michael Kors’un farkını, tasarladığı saatleri takmaya başladığınız anda hissedeceksiniz. Zamanı takip ederken, aynı zamanda şık ve çekici olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak Michael Kors saatlere Türkiye Distribütörü Saat&Saat ile sahip olmak için, Michael Kors saat modelleri kategorisini inceleyebilir ve kendinize en uygun ve kendinizi en iyi hissedeceğiniz modeli seçebilirsiniz...
facebook twitter instagram youtube