Bir markadan daha fazlası, Guess bir yaşam şekli…

Yeri geldiğinde sade kalmayı seviyor ve yeri geldiğinde iddialı bir tarza bürünebiliyorsanız, dikkat çekmekten korkmuyor, farklı olmak hoşunuza gidiyor ve modayı kendinize yakıştırabiliyorsanız… Siz tam bir Guess insanısınız!

Dünyaca ünlü moda şirketi olan Guess, saat sektörüne yön veren yenilikçi, cesur ve iddialı modelleri ile moda saatleri segmentinde her zaman en çok tercih edilen marka olmuştur.

Sezonun saat modasını anlamak için Guess saatleri segmentinde yapacağınız hızlı bir tur ile yılın renklerine ve modellerine hakim olabilirsiniz. Saati aksesuar olarak kullanmayı sevenlere geniş bir ürün yelpazesi sunan Guess ile her ortamınıza uygun ve tarzınızı tamamlayabilecek bir model bulmanız çok kolaydır. Bunun için sadece koleksiyonu incelemeniz yeterli olacaktır.

2015 yılında akıllı saat piyasasına da adım atan Guess modayı teknoloji ile buluşturan ilk marka olarak karşımıza çıkmaktadır. İlerleyen günlerde piyasaya süreceği yeni modelleri ile akıllı saat segmentinde de güçlü bir oyuncu olduğunu hissettiren Guess, sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor.

Birbirine uygun çift saatleriyle sevdiğiniz ile birlikte yakalayabileceğiniz uyum markanın önem verdiği bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Farklı renk kombinasyonları ve herkese hitap edebilecek zengin koleksiyonu ile Guess modayı takip edenlerin ve saati ile stilini tamamlayanların tercihi. Türkiye distribütörü Saat&Saat güvencesiyle alabileceğiniz Guess saatlerini bu kategoriden inceleyebilir ve tarzınıza en çok yakışan saati seçebilirsiniz.
facebook twitter instagram youtube