Saat&Saat’in tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu Versace saatleri, elegant çizgisini saat severlerin beğenisine sunuyor.

Büyüleyici detaylarıyla lüks saat severleri cezbeden marka, klasik ve modern çizgilerin harmanladığı tasarımlarıyla moda dünyasından tam not alıyor. Logosunda yaratıcılığın cesur sembolü olan Medusa’nın yer alan Versace saatleri, görkemli ve estetik Yunan motifleriyle zenginleştiriliyor.

Versace markası, 1978 yılında lüks bir butik olarak kuruldu. O günden bugüne parfümden saate her alanda ürünler tasarlayan marka, saat üretimine 1994 yılında İsviçre de başladı. Versace saat modellerinin geneline bakıldığında, gösterişli ve şehvetli bir görünüş hakim. Şehir ve doğa motiflerinin gizemli kombini, saat modellerinin kasasında, çelik bileziğinde ve deri kayışında gözler önüne seriliyor. Şehrin yoğun temposuna rağmen Versace’nin stiliyle günün her saatinde göz kamaştırmaya hazır olun.

Hem erkek hem de kadınlar için farklı modelleri olan markanın saatleri, daha çok özel günlerde bileklere ışıltı katabilecek tasarımlarda olmasına rağmen, gündelik hayatta kullanıma da son derece uygun. Her anını gösterişle buluşturmak isteyenler için Versace, güzel bir tercih.

Versace saat modellerini Türkiye Distribütörü Saat&Saat in Versace saat kategorisine göz atarak inceleyebilir ve bu lüksü yüzde yüz orijinallik ve garanti avantajıyla uzun yıllar yaşayabilirsiniz. Özel günlerinizde bileğinizi adeta taçlandıracak ve akrep ile yelkovanın hareketine başka bir hava katacak olan saatinize ulaşmak için adresiniz belli. Bir tık ve Versace saatiniz kolunuzda!
facebook twitter instagram youtube