Guess ile tüm gözler üzerinde!

Sadeliğini seçtiği aksesuar ile taçlandıran ya da dikkat çekici tarzıyla büyük aksesuarlar ile ilgi odağı olmayı sevenlerin tercihi Guess.

1980’lerden beri modaya yön veren cesur ve yenilikçi tarzıyla Guess dünyanın en çok tercih edilen moda markalarından biri olmuştur. Cesur, çekingen, masum, ihtişamlı, sade, süslü, klasik, çılgın… İçinde zıtlıkları barındıran Guess takıları ile modaya damga vurmaya hazır olun!

Her sezon sürprizlerle karşımıza çıkan, kendine has göz kamaştıran tarzı ile aksesuar severlerin vazgeçilmez markası olan Guess’te tarzınıza uygun bir model bulmanız çok kolay. Son yılların hızla büyüyen trendi olan aksesuarlar ile tarzınızı yansıtın. Geniş ürün yelpazesi sayesinde sportif ya da şık duruşunuza eşlik edilebilecek modeller ile aslında sadece tarzınızı yansıtmayacak aynı zamanda markanın kişiliğini de taşıyacaksınız.

Tarzını sıradışılıktan yana benimsemiş kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markası Guess, kadın takı modelleri ile de göz kamaştırıyor. Guess, klasik aksesuar modellerinin yanı sıra gösterişli tasarımlarıyla da kadınların ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Guess’in birbirinden özel yeni sezon koleksiyonları, enerji dolu dokunuşuyla duruşunuza ihtişam katacak.

Tarzı daima yenilikçi olan, aksesuar kullanmayı seven ve dikkat çekmeyi sevenlerin en çok tercih edilen markası olan Guess takılarını kıyafetiniz ve saatiniz keyifle kombinleyebilirsiniz. Tek yetkili distribütörü olan Saat&Saat güvencesiyle erişebileceğiniz Guess takı modelleri ile stilinize dikkat çeken dokunuşlar yapmak için vakit kaybetmeden kategori sayfasını inceleyebilirsiniz.
facebook twitter instagram youtube