Klasik şıklık denince akla gelen en önemli marka Emporio Armani, saat koleksiyonu ile gözlerin üzerinizde olmasını amaçlıyor…

Armani tasarımlarının yıllardır oluşturduğu güven, klasik çizgiden şaşmamanın en önemli unsurlardan biri olmasını sağladı. Bunu Emporio Armani saatlerinin tasarımlarında da görebilmek, stilinizi dilediğiniz gibi tamamlamanız mümkün. Tasarımların özellikle klasik izler taşıması, karmaşadan uzak ve sadeliği tercih eden moda severleri memnun ediyor. Öyle ki, spor bir giyim tarzını seçtiğiniz normal günde bile Emporio Armani sayesinde klasik şıklığın sportif bir tarzla harmanlanmasını stilinize yansıtmanız kaçınılmaz.

Emporio Armani saatleri, sunduğu seçeneklerde sınır tanımıyor, kadın, erkek ve uniseks modellere sahip kare, köşeli, köşeli oval kasa tasarımı ile birbirinden farklı renkte kasa ve kayış / kordon modellerini sizlerle buluşturuyor. Koleksiyonunda deri, rugan, metal, sera plastik, seramik, silikon, tekstil ve titanyum gibi farklı materyal çeşitlerini ayrı ayrı kullanmaya özen gösteren Emporio Armani, bu sayede tasarımlarında sade bir şıklığın izini sürüyor.

Deri kayışlara sahip modellerini de aynı metal kayışlı modeller gibi günün her saatinde kullanarak klasik tarzınızı pekiştirebilirsiniz. Metal ağırlıklı, köşeli oval kasa tasarımına sahip saat modelleri, Emporio Armani’nin zarafetini bir adım daha öne taşıyıp şıklığınıza şıklık katıyor. Klasik çizginizin devamını aksesuarlarınızla tamamlamak istiyorsanız, Emporio Armani, saatleri ile sizlere en dikkat çekici ve zevkli tasarımlarını sunuyor.

Emporio Armani saatlerine, Türkiye Distribütörü Saat&Saat güvencesi ile sahip olabilir, distribütör firma garantisiyle orijinal saatinizin uzun yıllar keyfini sürebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve Emporio Armani saat modellerini incelemek için kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz...
facebook twitter instagram youtube