KATE SPADE NEW YORK efsanesi, 1993 yılında New York'ta başladı. Mademoiselle dergisi aksesuar editörü, Kate Brosnaham Spade, yıllardır aradığı çantayı bir türlü bulamayınca çareyi, hayalindeki çantayı kendisi tasarlamakta buldu ve böylece aksesuar dünyasında devrim yaratan KATE SPADE NEW YORK markası doğdu.

Canlı ve parlak renkler, grafik baskılar ve neşeli bir incelikle özdeşleşmiş KATE SPADE NEW YORK markası, modaya getirdiği cıvıl cıvıl ve hayat dolu yaklaşımla günlük yaşamda kişisel tarzın ışıltılı bir şekilde ortaya konmasına yardımcı oluyor. New York'un hiç durmadan akan, enerjik, hayat dolu, eğlenceli ve farklı ama her zaman çok şık tarzını yansıtan KATE SPADE NEW YORK saatler; sıra dışı, renkli ve zarif tasarımların sanatsal bir işçilik ve altın ve deri ağırlıklı malzemelerle birleştirilmesiyle ortaya çıkarılıyor.

Neşeli, canlı ve genelde şeker tonlarında renklerin hakim olduğu KATE SPADE NEW YORK saatler, akıllıca düşünülmüş detaylarla kendini fark ettirmeyi başarıyor. Büyüleyici bir uyuma sahip renk kombinasyonlarıyla tasarlanan KATE SPADE NEW YORK saat modelleri, kadran içerisine yerleştirilmiş esprili figürler ve mesajlarla moda severleri kendilerine aşık etmeyi başarıyor. Markanın alametifarikası "maça" logosuysa, artık, modern şehirli kadının kendine güvenli, enerjik, umursamaz ama ince şıklığının simgesi olmuş durumda.

En yeni KATE SPADE NEW YORK saat tasarımlarını sizlerle buluşturan KATE SPADE NEW YORK Türkiye Distribütörü Saat&Saat ile stilinize en uygun saat modellerini incelemeye hemen başlayın. KATE SPADE NEW YORK’un rahatlığı ve özgürlüğünü stilinizde hissedin.
facebook twitter instagram youtube