Dinamik ve her daim yenilenen tarzı ile New York şehrinin enerjisini yansıtan DKNY saatler, şıklığınıza şıklık katacak.

DKNY markası, "Yaptığım her şey kalbin, vücudun ve ruhun meselesi" mottosu ile tüm dünyada dikkat çeken isim olan başarılı tasarımcı Donna Karan tarafından 1984 yılında kurulmuştur. Bunların yanı sıra 30 yılı aşkın süredir tasarımları ve ürün kalitesi ile modada bir ekol haline gelmiş, 200 ü aşkın üretim yeri ve mağazası ile müşterilerini her zaman en kaliteli ürünlerle buluşturmuştur. Tekstilde olduğu kadar saat konusunda da kendine has bir tarza sahip olan DKNY, New York şehrinin hiç bitmeyen enerjisinden ve ışıl ışıl mimarisinden ilham alarak ürettiği saatlerle, dinamik yaşam tarzını benimsemiş kişilere ayak uyduruyor.

Modern çizgilere sahip saatler, enerjik tasarımının yanında zarafeti ile de göz kamaştırıyor. Böylece her tarza uyum sağlayabilen DKNY saatler, işten tatile, hafta içi yoğunluğundan hafta sonu keyfine, spordan abiyeye kadar size her ortamda ve her tarzda eşlik ediyor.

Modanın yakın takipçisi DKNY saatler, şehirli ve hırslı bir imaja sahip olanlar için mükemmel bir tercih olduğu gibi feminen tarzını saatiyle ortaya koymak isteyenler için de ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Göz kamaştıran tasarımı ve New York esintisi ile tarzınıza tarz katacak olan DKNY saatlere, Türkiye Distribütörü Saat&Saat ile sahip olmak için hemen ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz...
facebook twitter instagram youtube