Göz alıcı modelleri ile daima cesur ve dikkat çekici olan Diesel takı, sürekli yenilenen modelleri ile modaya heyecan katıyor. Her sezon göz alıcı ve iddialı aksesuarları ile alınacak en anlamlı hediyelerden biri olacak.

Renzo Rosso tarafından 1978 yılında İtalya da kurulan Diesel markası, günümüze baktığımızda dünyanın en bilinen, en karakteristik aynı zamanda güvenilir markalarından olduğu bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Erkek ağırlıklı gözükse de aynı şekilde kadınları da baştan çıkaran cesur ve asi saat modellerinin yanı sıra aynı çizgideki takı modelleri ile bir bütünlük sağlıyor. Dinamik yapısı ile her yaştan kitleyi etkilemeyi başaran Diesel, özellikle deri detaylı bileklikleri, metal kolyeleri ile bu senenin en trend modelleri arasından öne çıkıyor. Cesur, asi ve çılgın yapısını; zincir, metal ve zımba gibi detaylarla harmanlayan Diesel takılar pek çok tarzı aynı anda yaşamanıza olanak sağlıyor. Bu sıra dışı modeller ile siz de stilinizi farklı tarzlarla tamamlayabilir ve bu akıma kendinizi kaptırabilirsiniz.

Her bir detayı kusursuz ve ince bir işçilikle tasarlanan Diesel takı ve aksesuar modelleri sizleri şık ve zamansız bir moda yolcuğuna çıkartıyor. Hem spor hem klasik ürünleri ile kullanıcısına zengin alternatif sunan marka aynı zamanda kalite, yenilik ve farklı tasarımlarından da ödün vermiyor.

Asi ve cesur tarzı ile sokakları podyum ışıltısına dönüştüren Diesel’in şık detaylarıyla hayat bulan takı koleksiyonu modanın odak noktası haline dönüşmeye hazır. Ruhunuzu yansıtan yenilikçi modelleri ile Diesel Takı Türkiye Disitribütörü Saat&Saat ilham kaynakları ile sizlerle buluşmaya hazır.

facebook twitter instagram youtube