Dünyanın her yanında adı ve kalitesiyle ün yapan Tommy Hilfiger, her yaşa ve tarza uyum sağlayabilen saat modelleri ile kendi çizgisinden hiç şaşmıyor...

Tarzından ve kalitesinden ödün vermeyenler için, kendi çizgisinden ödün vermeyen bir saat markası Tommy Hilfiger. 1985 yılında kurulmuş olan Tommy Hilfiger, günümüzde saat segmentinde en çok tercih edilen ve dünya devi haline gelmiş markaların arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana her yaşa hitap eden tarzını ve üstün kalitesini devam ettirerek adını dünyanın her yerine duyuran Tommy Hilfiger, moda dünyasındaki güçlü konumunu saat dünyasında da kanıtlamış durumda. Klasik Amerikan stiline bağlı kalarak üretilen saatleri, dünyanın her köşesindeki her yaş grubunda sevenleriyle buluşuyor.

Sürekli değişen trendleri her zaman yakından takip eden markanın saat modelleri, kendine has bir tarzı olan ve kalitesini yansıtmak isteyen herkese hitap ediyor. Aynı zamanda markanın yıllardır sürdürdüğü kendine has klasikleşmiş çizgisinden de çıkmıyor. Birbirinden farklı casual ya da spor tarzda saat modellerini bulabileceğiniz Tommy Hilfiger, klasik saat modelleri yerine her tarzla uyum sağlayabilecek kullanışlı ve sağlam saatler üretiyor. Çünkü Tommy Hilfiger, önemli olanın zamanı kolunuzda görmekten çok daha fazlası olduğunu, bir saatin tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtabileceğini iyi biliyor.

Her biri birbirinden güzel Tommy Hilfiger saatleri ile Türkiye’nin tek yetkili distibütörü Saat&Saat güvencesiyle tanışın, orijinal saatinizin keyfini çıkarın.
facebook twitter instagram youtube