Boss saatleri kendine özgü çizgisinden ödün vermeden, sade bir şıklıkla tarzını tamamlamak isteyenler için birbirinden harika seçenekler sunuyor.

1924 te Hugo Ferdinand Boss tarafından üretime başlayan marka, bu macerasında bir asra yaklaştı. Tekstil sektöründe en elit markalarından biri haline gelen Hugo Boss, saat dünyasında da zirvedeki markalardan biri olma özelliğini koruyor. Saat üretim lisansını 1996 da alan Hugo Boss, bu tarihten itibaren kendine has hem modern hem klasik unsurları birleştirdiği tarzıyla saat piyasasına da yansıttı.

Zamana meydan okuyan tasarımlarıyla Boss saatleri kalitesini ömür boyu bileğinde korumak isteyen kullanıcılarına güven veriyor. Saatler, Hugo Boss denince akla gelen zarif ve şık tanımlarını tam olarak yansıtan tasarımlara sahip. Kayıştan kadrana kadar her parçası özenle işlenmiş, birçok materyal ve renk seçeneğine sahip modeller göz kamaştırıyor. Asil siyahla, parlak griyle ya da doğal pastel tonlarıyla stilinizi tamamlamak sizin elinizde. Zarafeti ile sade bir güzellik isteyenlerin öncelikli tercihlerinden olan Boss saatleri, lüks görünümüyle kalitesini de yansıtıyor.

Boss saatlerine Türkiye’nin tek yetkili distribütörü Saat&Saat güvencesiyle sahip olabilir, garanti kapsamında orijinal saatinizi uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.
facebook twitter instagram youtube