Skagen Jewel Takı ve Aksesuar Modelleri, Skagen Jewel Kolye, Yüzük, Küpe, Bileklik
TR EN

Adını Danimarka’nın kuzeybatı ucundaki meşhur balıkçı köyünden alan Skagen, sade ve minimalist tasarımları ile saatlerinde olduğu kadar takıları konusunda da iddialı...

Danimarka’nın sanatçılara ilham veren mütevazı kasabası ile aynı adı taşıyan Skagen markası, kurulduğu günden beri balıkçı köylerindeki sade ve naif hayat tarzından ilham alıyor. Özellikle klasik ve ince çizgilerden hoşlanan kadınların vazgeçilmez markası olmayı başaran Skagen, titiz işçiliği ve kaliteli takı koleksiyonu ile stilinizi tamamlamayı başarıyor.

Skagen imzalı birbirinden şık takılar, net çizgiler ile rakip tasarımlardan hemen ayrılıyor. Skagen tasarımcıları, engin denizlerin huzur veren atmosferini, tasarımlarında kullandıkları yumuşak renklerin içine gizliyor.

Skagen bileklik, kolye, küpe ve yüzükler, denizlerin sade ve huzurlu güzelliğinden ilham alıyor. Derin denizlerin en değerli taşı inci parlaklığı da bu takılarda beğenilere sunuluyor. Saflığın simgesi inci detaylı bu takılar ile denizlerin masum güzelliğini üzerinizde taşıyacaksınız. Hem kendiniz için tercih edeceğiniz hem de en özel günlerde yakınlarınıza hediye edebileceğiniz bu takılar, üzerinizde adeta bir İskandinav esintisi yaşatacak.

Danimarka’nın sade hayat tarzını ve soğuk denizlerin masum güzelliğini yansıtan bu takılar, göz önünde olmayı sevmeyen, ama şıklığından da ödün vermek istemeyen kadınlar için özel olarak tasarlandı. Eğer siz de takıda zarif ve klasik çizgilerden hoşlanıyorsanız, bu takılara Skagen Türkiye Distribütörü Saat&Saat güvencesi ile sahip olabilirsiniz...