Diesel Saat Modelleri, Diesel Kol Saatleri
TR EN

Asi ve cesur tarzı ile 1978’den beri denim denilince akla gelen Diesel, saat koleksiyonu ile çizgisinden şaşmayıp ruhunuzu güçlendirmeye devam ediyor.

Diesel’in kendinden emin, kışkırtıcı ve havalı kimliği yıllardır denim kumaşı kullandığı kıyafetleri ile bağ kuruyor. Sahip olanın kendinden bir şeyler bulduğu tasarımları ile denim modasının ileride gelenlerinden olmaya devam ediyor. Trendleri takip eden olmaktansa, trendi yaratan olmayı başaran, asla utangaç olmayan kimliğini modellerine yansıtan Diesel, aksesuarları ile de bu çizgisini destekliyor. Alışılagelmişin dışındaki görünüşü ve kendisini sürekli geliştiren stili ile özellikle genç neslin özgür ruhunu ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor. Diesel’i tercih edenlerin sürekli gelişimini de göz önünde bulundurarak özgüven sahibi kitle ile beraber hareket etmeyi kendisine ilke ediniyor. Cesaretini ve sınır tanımayan kişiliklerini açığa çıkartmak isteyenlerin ilgisini çeken Diesel saatler, alternatif tarzlar yaratmaya olanak sağlıyor.

Kadın, erkek ve uniseks modelleri ile tarzını yansıtan Diesel, kare, köşeli ve oval olmak üzere farklı kasa tasarımlarını sevenleri ile buluşturuyor. Saat modellerinde kullandığı deri, seramik, metal, tekstil, silikon ve sera plastik gibi kayış / kordon malzemeleri tarzınızı yansıtırken farklı kombinasyonlara olanak sağlıyor. Renk seçeneklerinde ise cesur marka Diesel, tarzını tümüyle kendi stili ile birleştirmek isteyen saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Diesel saatin Türkiye Distribütörü Saat&Saat, markanın capcanlı ruhunu sizlerle tanıştırıyor. Diesel saatleri, Saat&Saat güvencesi ile sahip olabileceğiniz kategori sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz...