Fossil Jewel Takı ve Aksesuar Modelleri, Fossil Jewel Kolye, Yüzük, Küpe, Bileklik
TR EN

Tasarımlarında daima vintage esintilerini hissettiren Fossil, sunduğu farklı seçenekler ve ağırlıklı toprak tonları ile farklı tarzların beklentilerini karşılıyor...

1984’te kurulan Fossil markası, geçmişten günümüze ününü saatleri ile yayıyor. Saatleri ile bu kadar ilgi odağı olurken, birbirinden eşsiz takı tasarımları ile stilinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor. Kadın, erkek ve uniseks takı modelleri ile her tarza uygun seçenekler sunarken aynı zamanda sade, şık ve sportif tarzı ile beğeni topluyor. Hangi tarza bürünmek isterseniz, o tarza hitap eden bir takıyı Fossil’in zengin koleksiyonunda görmeniz mümkün. Marka, son yılların popüler trendi ve yıllar boyunca sürekli tekrar doğmuş olan vintage modasını takı koleksiyonunda da yer veriyor. Özellikle deri malzeme ve sade tasarımlar, bu tarzı beğenen kitleye hitap ediyor.

Fossil, anahtarlık, bileklik, kolye, kolye ucu, küpe ve yüzük modelleri ile birbirinden çeşitli ve şık takı modelleri sunuyor. Fossil, bilekliklerinde deri ve metal kombinasyonlu tasarımlar kullanırken, yüzük modellerinde taşların ışığından yararlanarak şık ve dikkat çekici tasarımlara yöneliyor. Kolyelerinde de aynı şekilde deri malzemeden yararlanarak spor şıklığı yakalıyor, bunların yanı sıra bazı modellerinde taşları kullanması ile sade, şık ve feminen tasarımlara yer vererek her türlü tarza hitap ediyor.

Fossil, pastel ve toprak tonları ile öne çıkmakla kalmayıp özellikle yüzük modellerinde ışıltıyı etkili bir biçimde kullanıyor. Kolye ucu modellerinde yalnızca kadınlara hitap eden feminen ve vazgeçilmez tasarımlara yer veriyor.

Siz de bu birbirinden eşsiz Fossil takılara Türkiye Distribütörü Saat&Saat güvencesi ile sahip olabilir, birbirinden farklı tarz ve modelde Fossil takıları inceleyebilmek için kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz...