Gc Saat Modelleri, Gc Kol Saatleri
TR EN

Ulaşılabilir lüksün vazgeçilmez simgesi…

Akıllı lüks kavramını sahiplenen ve lüksün sadece pahalı ürünler satın alarak yaşanmadığını savunan Gc, lüksü geçirilen zamanın kalitesi ile tanımlıyor. Eğer o an bir hobinizi gerçekleştiriyorsanız, sevdiklerinizle keyifli bir anı paylaşıyorsanız, çocuğunuzla vakit geçiriyorsanız yani size o an keyif veren ve sizi mutlu eden bir ‘an’ ı yaşıyorsanız siz lüksü yaşıyorsunuz demektir. Kısaca Gc, maddiyattan daha çok manevi olarak lüksü yaşamanın daha akıllıca olduğunu vurgulamaya çalışıyor.

Sofistike tasarımlarının İsviçre kalitesi ile buluştuğu, materyal ve renk kombinleri ile harmanlanan modellerinden oluşan geniş koleksiyonunda her moda uygun bir Gc saati bulabilirsiniz. İş hayatınızda şıklığınızı tamamlayabilir, sosyal hayatınızda tarzınızı yansıtabileceğiniz bir Gc saat ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Geniş koleksiyonu sayesinde; şık bir yemekte hatta katılacağınız bir kutlamada ya da keyifli bir pazar yürüyüşünde yine size uygun bir Gc bulabilirsiniz.

Sevdikleriniz ile geçirdiğiniz her anın önemini vurgulayan marka, kadın ve erkek koleksiyonlarında birbirine uyumlu modeller ile sevdiğiniz kişiyle birlikte uyumu bir de saat seçiminizde yakalamanıza fırsat veriyor.

Her bir küçük detayı markanın ruhunu yansıtabilmesi için düşünülmüş ve geçireceğiniz keyifli an’lara eşlik etmesi hayali ile tasarlanmış olan saatleriyle Gc; zamansız tasarımları ve İsviçre kalitesiyle saat sektöründe öncü bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Tek yetkili distribütörü Saat&Saat olan Gc saatlerine ait geniş koleksiyonu incelerseniz siz de tarzınıza uygun ve ulaşılabilir fiyatlı İsviçre imzalı bir Gc saatle sahip olabilirsiniz.