Skagen Saat Modelleri, Skagen Kol Saatleri
TR EN

Minimalizm’i kendisine amaç edinen Skagen, tasarımlarını klasik görünümün doğallığı ile buluşturmayı en etkili biçimde başarmış markalardan biridir.

Saat modellerinde kuzey rüzgârlarını hissetmeyi seven kullanıcılar için birbirinden eşsiz seçenekler sunan Skagen, klasik saatleri yeniden yorumluyor. Özellikle çıkardığı sofistike tasarımlı kol saatleri ile fark yaratan, kullanıcısına son derece güçlü bir imaj kazandıran Skagen aynı zamanda klasik görünümün doğallığını ve sadeliğini kullanıyor.

Saatlerin tamamında fonksiyonel detayları incelikle sunan marka, Danimarka tasarımlarıyla zengin örnekleri ön plana çıkarıyor. Kullanıcıların kendini farklı hissettiği, tarz olarak ise bambaşka bir hava yaratan bu saatler, hayatından sıradanlığı çıkarmak isteyen kullanıcılara yeşil ışık yakıyor.

Minimalist ve klasik saat tasarımlarını modern teknoloji ile birleştirerek, saatlerinde hem imajı hem de kullanışlılığı hedefleyen ünlü saat markası, birçok yönden kendini diğer markalardan ayırıyor. Daha farklı, daha yalın tasarımlar ile saat meraklılarının karşısına çıkan Skagen, yeni nesil saatlerinde de çizgisini ortaya koyuyor. İnce kadranları ile sadeliğin temelini oluşturan Skagen saatler, zarafeti tercih edenlerin bir numaralı markası haline gelmiş durumda. Kol saatlerinde kişilerin ruh halinin yansıtılması çok önemli ve bunu başarabilmenin en iyi yolu da görsel olarak iyi bir görünüşe sahip kol saatleri tasarlamaktır. Skagen, bu konuda birbirinden şık modelleri ile oldukça iddialı. Kullanıcıların beğenisine sunduğu, sezonuna göre o sezonun rengini tema alan saatler ile dikkat çeken tecrübeli saat markası, metalik renkli saatleri ve hasır kayışları ile saat tutkunlarının ruhlarına dokunabiliyor.

Sadelikten yana minimal tasarımların sıkı takipçisi iseniz, Skagen kol saatlerinin Türkiye Distribütörü Saat&Saat bu konuda sizleri kesinlikle yanıltmayacak...