Tarihçe
TR EN

HAKKIMIZDA

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve Wesse gibi saat markalarını kendi portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı.

Türkiye’de “saat” denildiğinde akla ilk gelen marka Saat&Saat bugün Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, U.S. Polo Assn., Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.

Dünyaca ünlü markaların saatlerini 195 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden saat tutkunlarıyla buluşturan Saat&Saat, geniş ürün yelpazesi, kendisine ait satış organizasyonu ve yaygın dağıtım ağıyla sektörüne öncülük ediyor. E-ticaretteki gücünü her gün daha da genişleten Saat&Saat, hızlı ve güvenli satış hizmetini milyonların ayağına götürüyor.

Sektöründe bir ilke imza atarak Avrupa’nın en büyük teknik servis merkezini kuran Saat&Saat, distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini sunuyor. Ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle marka gözetmeksizin tüm saatler için teknik destek sağlıyor.