Mazzucato

Mazzucato

Simone Mazzucato’nun endüstriyel tasarımı moda tutkusuyla birleştirerek yarattığı Mazzucato Design stüdyosu, kol saatlerine bakış açınızı değiştirecek bir imaj ile karşınızda. Temelinde geçmişin, bugünün ve geleceğin aynı potada eritilmesiyle tasarlanmış kol saati modelleri, bu imajın görünen yüzü. Dışarıdan bakıldığında oldukça kompleks bir görünüme sahip olan Mazzucato saat modelleri, markanın geleceğe dönük vizyonunun bir yansıması olarak tamamen sadelikten esinlenerek tasarlanıyor ve kaosun önüne geçen bir dinginliği temsil ediyor.

 

Yaratıcı, Yenilikçi, Zeki
2015’ten bu yana Hong Kong’dan tüm dünyaya sesini duyurmayı başaran Mazzucato Design stüdyosunda tasarlanan kol saatleri, Simone Mazzucato’nun benzersiz düşünce yapısının izlerini taşıyor. Endüstriyel tasarımdaki akademik donanımlarını moda sevgisiyle harmanlayan Mazzucato, ortaya çıkardığı saat modellerinde sonsuz bir döngü içindeki modanın dişlilerini kırmayı başarıyor. Fonksiyonel açıdan da oldukça zengin olan bu saatler, bir kol saatinden bekleyebileceğiniz tüm nitelikleri de bir arada sunuyor.

 

Daha önce bir kol saati kullanırken heyecanlandığınızı hissetmiş miydiniz? O halde, şunu söylemeliyiz; Mazzucato ile hissedeceksiniz.