Emporio Armani

Emporio Armani

1981'de yeni bir moda anlayışıyla başlatılan Emporio Armani, bugünün gençliğinin enerjisini ve özgür ruhunu yansıtan çağdaş tasarımlar sunar. Markanın sembolü haline gelen ikonik logo -stilize kartal- ifade özgürlüğünün bir simgesi olarak varlığını sürdürmektedir. Emporio Armani'nin imza tarzları, erkekler ve kadınlar için geniş bir aksesuar seçkisini içerir: ayakkabılar, çantalar, küçük deri eşyalar ve daha fazlası.


Giorgio Armani, yıllar boyunca dikkat çekici bir tutarlılıkla bir tarz yaratmıştır ve bu tarz sonsuz varyasyonları ve olasılıkları keşfetmeye devam etmektedir. Armani tarzı, en küçük ayrıntısına kadar belirli bir vizyonu ifade ederken, kelimenin tam anlamıyla bir tarzdır: giyim ve aksesuarlar dahil olmak üzere kendini sunma ve varolma biçimi, jestler, davranışlar ve tutumlar; parçalarının toplamından öteye geçen ve giyilenlerden çok daha fazlasını içeren bir tarz. Etik ve estetiğin örtüşmesi gerektiğine inanan Giorgio Armani, tarz aracılığıyla temel ve kalıcı değerleri ifade eder. 


Emporio Armani, bugünün gençliğini yansıtan şehir enerjisi ve özgür ruhlu doğasıyla çağdaş tasarımlar sunar. Markanın sembolü haline gelen ikonik logo -stilize kartal- ifade özgürlüğünün bir simgesi olarak varlığını sürdürmektedir. Modern bir yaşam tarzını benimseyen ve rahat bir zarafet hissiyle giyinmek isteyen modaya uygun erkek ya da kadın için idealdir. Temiz, minimalist tasarımları tercih eden ve mevcut trendlere dikkat eden biri için uygun.