Michael Kors Jewel Takı ve Aksesuar Modelleri, Michael Kors Jewel Kolye, Yüzük, Küpe, Bileklik
TR EN

Yıllardan beri kalitesinden ve zarafetinden ödün vermeyen Michael Kors, kadınların ışıltısını ve güzelliğini yansıtacak takı modelleri ile geleceğe hitap ediyor...

Göz kamaştırmak her kadının hakkı! Kadınların vazgeçilmezi olan takılar, kıyafetlerinin tamamlayıcısı ve tarzını yansıtmak için en iyi alternatif. Kadınların bir numaralı tutkusu olan takı ve aksesuarlar, onu kullanan kadının kalitesini ve ışığını yansıtmalı. Bu amaç ile yola çıkan ve bu yolda emin adımlarla yürüyen Kors, ışıltılı aksesuarlar ve göz alıcı işlemeler ile en az onlar kadar ihtişamlı bir kadın tarafından kullanılmalı fikrini savunuyor.

Dünya genelinde adından söz ettiren Michael Kors, her tarza ve zevke hitap eden eşsiz takı modelleriyle ön sıralarda tercih edilmeye devam ediyor. 1980 li yılların başından beri varlığını sürdüren ve kendiyle aynı adı taşıyan ünlü modacı Michael Kors tarafından yaratılan marka, tüm trendleri takip ederek adının hakkını veriyor.

Modayı bir adım önde takip ederek birbirinden güzel ve dikkat çekici taşlı takılar, sezonun modası olan altın, gümüş ve bronz ışıltısı içinde parlayan birbirinden güzel aksesuarlar oluşturuyor. Michael Kors bu vizyonu ile, genç ve dinamik bir tasarım atölyesine sahip olmasıyla son yıllarda dünyanın dört bir yanında en çok tercih edilen markalardan biri oldu.

Trendlerin gerisinde kalmamak ve birbirinden göz alıcı takı modelleri sayesinde ışığınızı yansıtmak için Türkiye Distribütörü Saat&Saat farkıyla Michael Kors takı kategorisine bakmanız yeterli.