Tarihçe
TR EN

HAKKIMIZDA

Saat&Saat; 1971 yılından beri saat sektörünün öncü firmaları arasında faaliyet göstermektedir. Kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefesiyle sektörü şekillendiren öncü uygulamaları, Türkiye’de saat sektörünün büyümesinde ve gelişmesinde önemli rol oynamıştır.

1994 itibariyle dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü üstlenen Saat&Saat; 2006’da perakende sektörüne girmiştir. 12 yılda 170’in üzerinde mağazaya ulasan şirket, 30 dünya markasını tüketicisiyle buluşturmaktadır.

Kurulusunun ilk yıllarında kendisine ‘Türkiye’nin Saatçisi’ olma hedefini koyan Saat&Saat; saygı, sorumluluk ve sonuç odaklılık değerlerleri, bünyesinde barındırdığı geniş ürün kategorisi, kendisine ait satış organizasyonu ve yaygın dağıtım ağıyla Türkiye’de ve dünya saat sektöründe örnek olarak gösterilmektedir.

Emporio Armani, Emporio Armani Jewel, CERRUTI 1881, Diesel, Diesel Jewel, Dkny, Esprit, Fossil, Fossil Jewel, Gc, Guess, Guess Jewellery, Boss Watches, Boss Orange Watches, Kate Spade New York, Marc By Marc Jacobs, Maurice Lacroix, Michael Kors, Michael Kors Jewel, Polo Trophy, Roberto Cavalli by Franck Muller, Salvatore Ferragamo, Skagen Jewel, Skagen, Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Jewellery, Tory Burch, Versace, Welder Watch, Wesse, Xonix, gibi dünyanin en büyük marka saatlerinin Türkiye distribütörü Saat&Saat, saatvesaat.com.tr ve tüm seçkin saat mağazalarında…