HAKKIMIZDA

Saat&Saat; 1971 yılından beri saat sektörünün öncü firmaları arasında faaliyet göstermektedir. Kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefesiyle sektörü şekillendiren öncü uygulamaları, Türkiye’de saat sektörünün büyümesinde ve gelişmesinde önemli rol oynamıştır.

1994 itibariyle dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü üstlenen Saat&Saat; 2006’da perakende sektörüne girmiştir. 10 yılda 170’in üzerinde mağazaya ulasan şirket, 30 dünya markasını tüketicisiyle buluşturmaktadır.

Kurulusunun ilk yıllarında kendisine ‘Türkiye’nin Saatçisi’ olma hedefini koyan Saat&Saat; saygı, sorumluluk ve sonuç odaklılık değerlerleri, bünyesinde barındırdığı geniş ürün kategorisi, kendisine ait satış organizasyonu ve yaygın dağıtım ağıyla Türkiye’de ve dünya saat sektöründe örnek olarak gösterilmektedir.

TAG Heuer, Maurice Lacroix, U-Boat, Burberry, Versace, Emporio Armani Swiss Made, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli by Franck Muller, Emporio Armani, Gc, Tory Burch, Hugo Boss, Cerutti 1881, Michael Kors, Marc Jacobs, Welder, Guess, Tommy Hilfiger, Diesel, DKNY, Armani Exchange, Kate Spade New York, Karl Lagerfeld, Skagen, Fossil, Adidas, Esprit, Wesse, Xonix gibi dünyanin en büyük marka saatlerinin Türkiye distribütörü Saat&Saat, saatvesaat.com.tr ve tüm seçkin saat mağazalarında…