MAİLİ OKUYAMIYORSANIZ GÖREMİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYINIZ. 18.07.2016
 
 
 
EN UZUN GÜNDE EN UZUN EĞLENCE!
 
21 Haziran’da en uzun günün en uzun eğlencesini başlattık! Instagramda takipçilerimiz kendini soruların eğlencesine bırakarak sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı. 21 Haziran 2016 11:00-16:00 saatleri arasında sorduğumuz 6 soru 735 beğeni, 1162 yorum aldı. Yarışma teaser postundan kazananları açıkladığımız posta kadar içerikler toplam 1024 beğeni, 1195 yoruma ulaştı.
 
 
 
 
TAG HEUER
 
 
 
 
TAG Heuer 24-29 Haziran tarihleri arasında Bilgi Üniversitesi, Kültür Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi mezuniyet törenlerinde mezunlar ve aileleriyle buluştu!
 
 
 
MODANIN ÖNEMLİ İSİMLERİ
TAG HEUER ZİYARETİNDE BULUŞTU!
 
 
 
 
 
20-24 Haziran tarihleri arasında TAG Heuer saat fabrikasını ziyaret eden moda direktörü ve stil yazarı Alexander Kokoskeriya ve blog&moda yazarı Asena Sarubatur, yüksek saat ustalığını yakından keşfederken İsviçre'de keyifli anlar yaşadılar. Seyahatleri sırasında sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan isimler, Milliyet Gazetesi'nde bu keyifli seyahati kaleme aldılar.
 
 
 
TOMMY HILFIGER
 
 
Tommy Hilfiger’ın Zero İstanbul ile yaptığı işbirliği neticesinde ilk kampanyamızı Zero İstanbul Facebook sayfasında yaptık.
Kampanya kapsamında; festival ruhunu anlatan fotoğrafı paylaşıp #festivibesonly ve #saatvesaat hashtag’lerini kullanan kişiler arasından seçilecek 2 çift One Love Festival’e gönderilecek!
 
 
 
SAAT&SAAT
 
 
Pazarlama sektörünün önemli yayını Marketing Türkiye dergisi Temmuz 2016 sayısı araştırmalarına göre Saat&Saat Türkiye'de basınla iletişim alanında 3. sırada yer alıyor!
 
 
 
BASIN YANSIMALARI
 
VATAN GAZETESİ
 
 
MİLLİYET
 
 
MOTOR BOAT&YACHTING
 
 
 
 
INSTAGRAM
 
  
 
 
 
 
Facebook Twitter Instagram
 
 
 
 
Copyright © 2016 Saat&Saat, Tüm Hakları Saklıdır.
Bu e_maili Saat&Saat listesinde olduğunuz için alıyorsunuz.
 
İletişim
Saat&Saat
Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi
No:237/D K:B2
0212 367 44 74
Maslak, İstanbul/Türkiye