MAİLİ OKUYAMIYORSANIZ GÖREMİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYINIZ. 09.05.2016
 
 
 
O AN NE OLDU?
 
Bu yıl Anneler Gününde an'ılara yer verdiğimiz vitrin konseptimiz ile Annelerin duygularına 'o an ne oldu?' sorusu ile dokunarak hislerine ortak olmak istedik.

Aynı konsepti Saat&Saat sosyal medya hesaplarımıza da taşıyarak Anneler Günü’ne özel bir yarışma düzenledik. 8 Mayıs Pazar gününe kadar Instagram hesabından takipçilerimiz #oanneoldu ve #saatvesaat hashtagleriyle birlikte paylaştıkları anneleri ve çocuklarıyla ilgili en etkileyici anılarıyla hediye kazanma şansı yakalayacaklar!
 
 
 
SAAT&SAAT
ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
 
 
Saat&Saat hazırladığı özel bir video ile sosyal medyada Anneler Günü'nü kutladı. Kısa filmi Saat&Saat Instagram, Facebook ve Youtube kanalınında seyredebilirsiniz.
 
 
 
VERSACE’NİN YENİ YÜZÜ GIGI HADID!
 
 
 
4 - 17 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da ve 5 - 18 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da açıkhava reklamlarıyla sizlerle.
 
 
 
Gc
 
 
 
Gc 27- Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında İstanbul ve 28 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında Ankara açık hava reklamları ile sizlerle!
 
 
 
SKAGEN
 
 
Minimalist ve şık yaz sezonu modelleri ile klasik çizgisini pastel tonlarla buluşturan SKAGEN, 4-17 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Megalight’larda!
 
 
 
BASIN YANSIMALARI
 
TURKISHTIME
 
 
ELLE
 
 
ALL
 
 
 
 
INSTAGRAM
 
  
 
 
 
 
Facebook Twitter Instagram
 
 
 
 
Copyright © 2016 Saat&Saat, Tüm Hakları Saklıdır.
Bu e_maili Saat&Saat listesinde olduğunuz için alıyorsunuz.
 
İletişim
Saat&Saat
Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi
No:237/D K:B2
0212 367 44 74
Maslak, İstanbul/Türkiye