MAİLİ OKUYAMIYORSANIZ GÖREMİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYINIZ. 05.12.2016
 
 
 
INSTAGRAMDA TAKİPÇİ SAYIMIZ 50.000’E ULAŞTI!
 
Yeni sezon modellerimizi sunduğumuz, kampanya ve yarışmalarımız ile takipçilerimizle etkileşim yarattığımız Saat&Saat Instagram hesabımızı takipte kalarak yeniliklerden haberdar olun!
 
 
SAAT&SAAT YÖNETİM KURULU
BAŞKANI RAMAZAN KAYA
HÜRRİYET GAZETESİ’NDE!
 
27 Kasım Pazar günü Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Ceyhun Kuburlu’nun kaleminden yayınlanan Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya’ya ait özel röportaj, gazete okurlarıyla buluştu.
 
 
 
 
SAAT&SAAT INSTAGRAM
HESABINDA #şanslısaatler YAŞANDI
 
Yarışma teaser videosu ile takipçilerimizin hafta içi sürpriz saatleri yakalayabilmesi için hafta boyu hatırlatma yaptık!
 
 
21 Kasım itibariyle, Instagram sayfamızda paylaştığımız video içeriğimiz ile Şanslı Saatler yarışmamızı duyurduk ve yine sayfamızın hikaye bölümünden sorduğumuz sorular ile yarışmamıza başladık.

Sorularımız bünyemizde bulunan markalarımız ile ilgili sorular oldu ve hediyelerimizi de sorularımızın cevabı olan markalarımızdan seçtik.

Toplamda 6 adet olan sorularımıza belirlediğimiz sıralamada doğru yanıt veren takipçilerimize hediyeler verdik.
 
 
Yarışma öncesinde 48.600 olan takipçi sayımız, yarışma sonunda 50.300’e ulaştı. 5 günde 1.700 yeni takipçi kazandık. Böylece artık Saat&Saat ınstagram hesabından paylaştığımız her fotoğraf daha fazla kişiye ulaşıyor ve daha fazla etkileşim alıyor.

Instagram hikayemizde paylaştığımız Guess,Hugo Boss,Maurice Lacroix,Versace,Kate Spade ve TAG Heuer ile ilgili sorularımız toplamında 56.264 kişi tarafından görüntülendi. Sorularımıza toplam 2.292 adet cevap geldi.
 
 
BASIN YANSIMALARI
 
ALEM
 
 
BESTYLE
 
 
HARPER’S BAZAAR
 
 
 
 
SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI
 
  
 
 
 
 
Facebook Twitter Instagram
 
 
 
 
Copyright © 2016 Saat&Saat, Tüm Hakları Saklıdır.
Bu e_maili Saat&Saat listesinde olduğunuz için alıyorsunuz.
 
İletişim
Saat&Saat
Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi
No:237/D K:B2
0212 367 44 74
Maslak, İstanbul/Türkiye