MAİLİ OKUYAMIYORSANIZ GÖREMİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYINIZ. 31.10.2016
 
 
 
TAG Heuer COOL DINNER!
 
Şehrin cool yüzleri, TAG Heuer ve marka dostu Arda Türkmen'in ev sahipliğinde, 20 Ekim Perşembe günü Mükellef’te düzenlenen bir davette buluştu.

Arda Türkmen, Birkan Batuk, Edhem Dirvana, Mehmet Kıralı, Tamer Yılmaz ve Zeynep Üner’in profesyonel hayatlarında zamana karşı mücadelelerinden ilham alan bir sergi ile karşılanan konuklar, geceye Mükellef’in lezzetli menüsünden oluşan keyifli bir yemekle devam ettiler.
 
 
  
  
 
#TAGHeuerCoolDinner çekimleri backstage videosu Saat&Saat sosyal medya hesaplarında yayınlandı! Youtube’da 1 günde 7.105 kez izlendi. Instagram&Facebook Saat&Saat hesaplarından ise 1.433.351 kişiye reklam gösterimi yapıldı.
 
 
 
TAG Heuer COOL DINNER
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI
 
 
 
 
 
 
TAG Heuer COOL DINNER
BASIN YANSIMALARI
 
HAFTASONU DERGİSİ
 
 
VATAN GAZETESİ
 
 
SABAH GAZETESİ
 
 
HÜRRİYET GAZETESİ
 
 
 
TOMMY HILFIGER
 
Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in paylaştığı 'İkimizin Yerine' filmi için Zorlu PSM'de yapılan gala gecesine Tommy Hilfiger ile sponsor olduk. Başarılı yardımcı oyuncular Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran kendilerine hediye ettiğimiz Tommy Hilfiger saatlerini çok beğendiler! Paylaştıkları Instagram fotoğrafları ile destekçimiz olduklarını gördük.
 
 
 
 
 
 
 
 
Gc AÇIKHAVA REKLAMLARIYLA KARŞINIZDA
 
İstanbul 19 Ekim – 22 Kasım
 
Ankara 27 Ekim – 23 Kasım
 
İzmir 27 Ekim – 23 Kasım
 
 
 
TOMMY HILFIGER HER YERDE!
 
Tommy Hilfiger her yerde! Şık ve cool modelleri ile şehri süsleyen Tommy Hilfiger Ekim ayında hem üniversite raketlerinde hem de Ankara’da giydirdiği otobüsüyle karşımıza çıkıyor!

Otobüs Ekim, Kasım ve Aralık süresince 3 ay boyunca Ankaralılarla birlikte. Tommy Hilfiger üniversitelerde ise 11-24 Ekim arasında 2 hafta boyunca Gigi ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 
 
 
 
 
 
DIESEL ŞİMDİ HAVALİMANLARINDA!
 
Diesel şimdi havalimanlarında! Genç neslin özgür ruhunu ve özgüvenini ortaya çıkarmasına yardımcı olan Diesel, Ekim ayında Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında karşımıza çıkıyor!

Diesel 18 – 24 Ekim tarihlerinde 2 hafta boyunca dikkatleri üzerine çekiyor.
 
 
 
 
 
BASIN YANSIMALARI
 
BESTYLE MAGAZIN
 
 
ESQUIRE BIG WATCH BOOK
 
 
MARIE CLAIRE
 
 
 
 
SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI
 
  
 
 
 
 
Facebook Twitter Instagram
 
 
 
 
Copyright © 2016 Saat&Saat, Tüm Hakları Saklıdır.
Bu e_maili Saat&Saat listesinde olduğunuz için alıyorsunuz.
 
İletişim
Saat&Saat
Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi
No:237/D K:B2
0212 367 44 74
Maslak, İstanbul/Türkiye