Sınırları zorla ve kuralları yık!

1860’dan beri İsviçre kültürünün ayrılmaz bir parçası olan avangardlığı ürettiği saatlere yansıtan TAG Heuer, kronograflarda gösterdiği eşsiz mekanik hassasiyetle tarihe adını yazan bir markadır.

Prestijli, avangard, cesur, kusursuz, öncü ve kışkırtıcı... Teknolojik engelleri aşan zamansız tasarımlarıyla, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan, Swiss Made imzalı bir TAG Heuer saate sahip olmak size birçok eşsiz duyguyu aynı anda hissettirecek.

Köklü olduğu kadar avangard; yeniliklerden korkmayan, seçkin ve samimi, şık ve sportif, olgun ve genç, mekanik ve teknolojik… TAG Heuer’i tanımlamak için sözcükler yetersiz kalıyor. 150 yılı aşkın geçmişiyle deneyimlerini ve İsviçre kültürünü bugüne taşıyan gerçek bir saat markası.

Ulaşılabilir fiyat politikası ile genç saat severlere de ulaşmayı hedefleyen marka aynı zamanda moda, sanat ve spor camialarından mottosunu yansıtan dünyaca ünlü isimleri marka elçisi olarak karşımıza çıkartıyor.

Geniş ürün gamına sahip TAG Heuer ile ister klasik ister sportif seçkin bir saate sahip olabilirsiniz. Ya da dilerseniz Google ve Intel işbirliği ile üretilen TAG Heuer Connected akıllı saatleri ile teknolojiyi kolunuzda taşıyabilir, Swiss Made imzası taşıyan ilk akıllı saatin keyfini çıkartabilirsiniz.

Zamana meydan okuyan tasarımları ile bir saatten fazlası olan TAG Heuer, kullanıcılarını bir ürüne sahip olmalarının yanı sıra cesur, kışkırtıcı ve kaliteden ödün vermeyen bir TAG Heuer dünyasına davet etmektedir.

Türkiye Distribütörü Saat&Saat güvencesiyle kendinize TAG Heuer in büyülü dünyasından bir saat seçin, zamanın sınırlarını zorlayın!