Salvatore Ferragamo Saat Modelleri, Salvatore Ferragamo Kol Saatleri
TR EN

İsviçre saat teknolojisini İtalyan şıklığıyla bir arada sunan Salvatore Ferragamo zamanı tarz ile birleştiriyor. İtalyan zarafetinin metal kayış ve elegant kadran rengi ile bütünlenerek yansıtıldığı modeller, Ferragamo asaletini sizlere yansıtıyor.

Salvatore Ferragamo, kurulduğu ilk yıllardan itibaren ürettiği her üründe bilimsel bakış ile yaratıcılığı bir araya getiren bir marka. Bunu yaparken kalitesinden ve farklı bakış açısından da asla ödün vermiyor.

Özellikle modern saat tasarımlarında hiç bir markada rastlanamayacak modelleri, canlı renkleri ve çarpıcı tasarımları bir arada sunan Salvatore Ferragamo, tasarımları ile saat dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Sadece bir saat olmanın ötesinde, zamanın ruhunu yakalayan tasarımlarını modern çizgiler ile birleştiren marka, genç duruşun ve çekiciliğin simgesi kabul ediliyor. Yeni ve farklı yaşam stillerini saatle birleştirerek bu kimlikleri tasarımlarına yansıtan marka, özel günler ve yıldönümleri için eşsiz bir hediye arayanları saat modelleriyle tanışmaya davet ediyor.

Lüks saat temsilciliği rolünü üstlenip yoluna bu doğrultuda devam eden Ferragamo, kadın saatlerinde klasik modellerin dışına çıkan duruşu ile baştan çıkarıcılığın en iyi ifadesi ve cazibenin stil ile birleşmesini temsil ediyor. Klasik saat anlayışının ötesinde erkek saatlerinde kaliteli duruşu, cesur renkleri spor ve klasik saatlere taşıyarak zamanı çağına uygun tarzlar ortaya koyuyor. Marka kullandığı deri ve farklı taşlarla saatlerde gösterişli bir hava yaratıyor. Özellikle kadın saatlerindeki süslemeli ve işlemeli materyaller, Salvatore Ferragamo stilinin her zaman bir parçası olarak kendini gösteriyor. Salvatore Ferragamo tasarımlarını Türkiye Distribütörü Saat&Saat farkıyla inceleyerek, kendi zaman diliminize hükmedebilirsiniz.